Czy złoto jest złote a srebro srebrne? Jak dbać o Biżuterie yes?

Biżuteria jest zawsze trafionym prezentem, jaki możesz kupić swojej wybrance. Czy to jest pierścionek, naszyjnik czy bransoletka – satysfakcja kobiety jest gwarantowana i pozwala poczuć się jej wyjątkowo na weselu brata czy urodzinach wujka. Dlaczego błyskotki tak pozytywnie wpływają na kobiety?

Oczywiście muszą być prawdziwe !

Żadna kobieta nie będzie zadowolona jeśli dostanie pierścionek z odpustu – plastikowy z czerwoną biedronką. Era takich pierścionków skończyła się wraz z tym jak nasza kobieta wyrosła z podstawówki. Pamiętajmy, żeby poważnie podchodzić do tego typu prezentów poważnie.

Biżuterie yes złoto.

Biżuterie yes od lat słyną z jakości i dobrej próby produkowanych przez siebie biżuterii. Wszystkie błyskotki rzeczywiście błyszczą, przyprawiając o chwilowe ciemności w oczach oglądających zza lady ludzi.

Biżuterie yes – jak cieszyć się długo blaskiem

Biżuterie yes serwują nam złoto najwyższej jakości. Jeśli zależy nam zatem na tym, aby nasz zakup cieszył się długo wyjątkowym blaskiem, musimy o nie dbać. Przede wszystkim unikać kontaktu z detergentami. Chlor powoduje zmatowienie i niszczy biżuterię. Dodatkowym elementem pozwalającym dbać o złoto jest zawinięcie w ściereczkę przechowywanego pierścionka – zapobiega to utlenianiu złota.

Biżuterie yes. Co zrobić by srebro nie ciemniało?

Za pewno wielu z nas ma problem z czarniejącymi srebrnymi łańcuszkami. Kobietom wielokrotnie ciemnieją srebrne kolczyki. Co powoduje, że nasza biżuteria zostaje pokryta owym czarnym nalotem?
Proces, którego jesteśmy świadkami to tak zwana oksydacja srebra. Żeby zapobiegać takiej sytuacji należy uważać, aby nasza biżuteria nie była narażona na wilgoć. Kosmetyki również negatywnie wpływają na kondycję naszych srebrnych łańcuszków lub bransoletek. Pamiętajmy, że ciemne srebro można wyczyścić szczoteczką z pastą do zębów. Efekt może nie jest oszałamiający, ale za to przywraca choć po części dawny blask naszego srebra.

Pamiętajmy więc, że nasza biżuteria, mimo że zrobiona z tak twardych materiałów niestety nie jest odporna na wyzwania, jakie przygotowaliśmy dla nich na co dzień. Warto dbać o swoją biżuterię aby dłużej cieszyć się jej wspaniałym blaskiem.

Dodaj komentarz